V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Ani obraz, ani zvuk

BŘECLAV (21.12.2022) – Alkoholem posilněné postavy a události v tomto příspěvku nejsou smyšlené a jakákoli podobnost se skutečnými osobami není čistě náhodná.

Operátor MKDS si všiml dvojice jedinců, rvoucí se v předvečer přímo před jedním z OD. Strážníci ihned vyjeli na místo a pacifikovali. Pro podezření ze spáchání trestného činu událost řeší kolegové z PČR.

Operátor si po druhé hodině ranní v ulici 17. listopadu všiml i mladíka nehybně ležícího na chodníku hned vedle elektrokoloběžky. Měl zranění na hlavě, v dechu přes dvě promile a v hlavě vymeteno. Co se mu stalo, si nepamatoval. Strážníci jej ihned předali do péče záchranářů. Zpětná kontrola kamerového záznamu odhalila, že dotyčný koloběžku neubrzdil a narazil přímo do zdi jednoho z obchodů.

Záchranku museli přivolat i zraněnému a podchlazenému muži, ležícímu nedaleko Včelínku, na kterého strážníky upozornil náhodný kolemjdoucí. Měl štěstí, byla tma, mrzlo a ležel mimo trasu.

A do jedné z restaurací před polednem zavítal zmatený bosý muž. Obsluha pro sichr přivolala hlídku. Té prozradil, že jde z „akce“ a že kromě paměti a bot, o které přišel neznámo kde, mu nic jiného nechybí.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.