V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Falešná kočička a running man

BŘECLAV (24.11.2022) - V úterý večer přijali strážníci oznámení o krádeži „flašky“ vodky v jedné z břeclavských prodejen. Pro strážníky nic výjimečného. Přistiženou osobou však byla nezletilá dívka, která se je pokusila obelstít falešnými údaji osoby, za kterou se vydávala. Lustrace odhalila nejen její fintu, ale i skutečný věk. Vyšlo najevo, že holčině je teprve čtrnáct. Vodka byla vrácena do prodejny a dívka rodičům.

Krádež alkoholu sehrála roli i v další události. Při kontrole obchodní zóny v ulici třída 1. máje byl operátorem MKDS zaznamenán běžící muž. To by taky nebylo nic výjimečného, kdyby neutíkal od jednoho z obchodů, stále se neohlížel a neměl plné ruce práce udržet pod bundou láhev drahé whisky. Krádež alkoholu byla oznámena vzápětí. Díky osobní znalosti operátor dotyčného ihned identifikoval a vzhledem k jeho pestré minulosti o běžce projevili zájem kolegové z PČR.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.