V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Tančil s nožem

BŘECLAV (4.11.2022) – V uplynulých dnech strážníci řešili i jednoho, co chodil „po návštěvách“ s kuchyňským nožem.

Hlídku si na pomoc zavolal zaměstnanec provozovny v okrajové části města, kam vstoupil neznámý muž s nožem v ruce. Očividně pod vlivem alkoholu nebo drog prováděl pohyby, které jen velmi vzdáleně připomínaly tanec a aniž by cokoliv řekl, odešel ještě před příjezdem strážníků. Oznamovatel jim však poskytl perfektní popis a udal směr, kterým se „tanečník“ vydal. Dostali se až na hráz, kde z nedalekého objektu zaslechli křik. Zdrojem byla skupina osob pokoušející se povalit na zem muže, po kterém hlídka právě pátrala. Strážníci vzpouzejícího se agresora ihned zpacifikovali a spoutali.

Šetřením na místě zjistili, že sotva muž „dotančil“ v jednom podniku, nelenil a s nožem v ruce šel „obšťastňovat“ sousedy o dům dál. Pro podezření ze spáchání trestného činu byl předán republikovým policistům.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.