V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Zloděj ve školce a „hledaní“

BŘECLAV (26.8.2022) – V uplynulých dnech vyjeli strážníci na „alarm“ do jedné z mateřských škol, nacházející se v okrajové části města. Uvnitř zadrželi muže cizí stání příslušnosti. Cizinec se do objektu dostal násilím, a přestože si k „návštěvě“ vybral noční hodinu, nebylo mu to nic platné. Byl přistižen, zadržen a předán policistům.

Na žádost ze strany PČR pátrali strážníci po ženě, na kterou byl vydán zatykač. Díky místní a osobní znalosti vytipovali možná místa, kde a v jaké společnosti by se mohla zdržovat. Sotva uběhlo pár desítek minut, ženu zadrželi a předali kolegům z PČR.

Policisté si od strážníků převzali i dva drzé pachatele podezřelé hned z několika krádeží. V součinnosti s operátorem MKDS se jim povedenou dvojici podařilo dohledat jen pár minut po samotném činu.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.