V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Rozchod, žena bez bot, muž bez paměti, had, mrtvola a vir

BŘECLAV (17.8.2022) – Během dvou týdnů řešili strážníci hned čtyři osoby, které měly psychické obtíže.

První událost jeli prověřit na žádost PČR. Muž nezvládl rozchod s přítelkyní a v rozrušení si chtěl sáhnout na život. Muže nalezli a nezraněného jej předali posádce ZZS.

Hned druhý den vyjeli do provozovny v okrajové části města. Přes plot se do objektu dostala žena, která byla bez bot, měla poraněné ruce, byla dehydratovaná, vyděšená, zmatená a tvrdila, že jí unesli děti. Hlídka záhy zjistila totožnost i informace o jejím nestabilním duševním stavu. Skončila v péči záchranářů.

Ti si od strážníků převzali i muže, který se zmateně pohyboval u kruhového objezdu nedaleko nádraží. Měl potíže s dýcháním, komunikoval nesrozumitelně, nevěděl, kde se nachází a jak se do města vůbec dostal.

Strážníci také prověřovali oznámení o obrovském hadovi, který vcucl ženu, po níž zbyly jen kosti, o mrtvole v autě, kterou zabil pes a o viru, co mutuje zvířata. Na nedobrém psychickém stavu oznamovatele se podepsal i alkohol, který užil na léky. Nadýchal téměř tři promile. I on skončil v péči lékařů.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.