V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Zlodějka, neandrtálci, koza a úžeh

 BŘECLAV (18.5.2022) – Je toho víc, tak ve zkratce…

Smůlu měla zlodějka cizí státní příslušnosti, která prověřila bdělost ochranky hned ve dvou prodejnách. Pokusila se nakrást zboží za tisíce. Neprošla.

Bdělý byl i asistent prevence kriminality. Ten si při pochůzce všiml muže hledaného PČR. Zalarmoval strážníky a ti jej předali „o dům dál“.

Správní řízení nemine jedince, co neustále bezdůvodně vytáčel nejen linku 156, ale i operačního, kterého z bezpečného konce aparátu častoval vulgarismy. Sprostý byl i muž nakupující v jednom OD. Tentokrát to schytala prodavačka, která se na něj mile usmála. Vyložil si to jako výsměch a „bylo zaděláno“.

Opět řidiči. Svou „jízdou“ na sebe upozornil jeden bez dokladů, další dva se zákazem řízení.

A nakonec zvířecí koutek. Uprchlé koze se zalíbilo v kolejišti. Před jistou smrtí ji zachránili dobří lidé, kteří ji přesunuli do bezpečí. „Páneček“ byl strážníky dohledán a informován. Aktér další události už takové štěstí neměl. Zmožen alkoholem, usnul na chodníku. Na přímém slunci a v zimním oblečení. Náročný trojboj i pro otrlého jedince. Byl předán do péče záchranářů.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.