V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Inkognito, zraněná dívka a kolapsy

BŘECLAV (4.5.2022) – Je známo, že nejvíce nápadný bývá ten, kdo se snaží o pravý opak. Proto si strážníci nemohli nevšimnout muže vedoucího hned dvě jízdní kola v půl čtvrté ráno. Že nepůjde o náruživého cyklistu, potvrdil i fakt, že měl zakrytý obličej a navíc u sebe neměl ani „průkazku do knihovny“. Jméno i adresu vyloženě tipoval a podobně mlžil i při dotazu na původ jízdních kol. Proto byl předán republikovým policistům.

Strážníci řešili i další potyčku. Museli vyjet na pomoc zraněné osobě. Tou byla nezletilá dívka, kterou procházející žena bez varování srazila na zem. Dívka si pádem způsobila zranění v obličeji, které vyžadovalo lékařskou péči. Agresivní ženu hlídka vzápětí dohledala a ztotožnila. Její chování bude řešit správní orgán.

Pomoc potřebovali i dva muži, kteří na ulici náhle zkolabovali. Muže, prodělávajícího silný epileptický záchvat, si všiml strážník při pochůzce. Ihned přivolal záchranku a poskytl mu první pomoc. O pár dnů později podobně zasahovali i asistenti prevence kriminality. Ti se do příjezdu záchranky starali o muže, který před OD upadl do bezvědomí.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.