V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Prudič, hypochondr, sousedé a řidiči

BŘECLAV (14.4.2022) – Události uplynulých dnů byly pestré a bohaté…

Jeden z neodbytných břeclavských prudičů si dovoloval jak slovně, tak fyzicky (i přes svůj očividný váhový hendikep) nejen na ochranku jednoho z OD, ale i na přivolané strážníky. Na místě byl zpacifikován a předveden na PČR.

O dva dny později utekl bez placení z restaurace, kde zanechal útratu v hodnotě několika stovek za „nezřízenou degustaci“ alkoholických nápojů. Obsluha ho doběhla, ale ten ještě držkoval. Po pár minutách byl strážníky lapen. Nepoučen z minula, držkoval stále a ještě přidal na agresivitě. Opět byl zpacifikován a předveden. Jeho chování bude projednávat správní orgán.

Další jedinec se opakovaně dožadoval záchranky, protože užil alkohol na léky a překvapivě mu to neudělalo dobře. Přestože byl hlídkou poučen, že je nevhodné kombinovat léky s alkoholem a zbytečně vytáčet tísňovou linku nebo kohokoliv jiného, druhý den to zkusil znovu. Pro jistotu přidal na alkoholu. Záchranka musela vyjet.

Během jednoho večera strážníci řešili hned dva sousedské spory. Průběh byl stejný. Když už se účastníci nemohli shodnout, kdo z nich je větší pohlavní orgán, padl i liskanec. A když nepomohl ani ten, snažili se jeden druhého přeprat. Práva, povinnosti a „velikost“ dotyčných rozklíčuje až „správko“.

No a obligátně řidiči. Jeden řídil „pod vlivem“, druhý „pod drogama“. Oba předáni PČR.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.