V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Pijáci, drogisti a dlouhoprsťák

BŘECLAV (17.3.2022) – Řidiči, kteří svou nezodpovědností vědomě ohrožují sebe i ostatní, zhoršují už tak neutěšenou situaci v břeclavské dopravě. Během pouhých dvou dnů řešily hlídky hned tři takové jedince.

Strážníci přijali oznámení o podnapilém řidiči motorového vozidla, který míří k OD v okrajové části města. Po jeho zastavení zjistili, že řidič nejenže požil, ale i mařil, poněvadž měl zákaz řízení. Další den zastavili ženu, která měla řídit pod vlivem drog. Test, který provedla přivolaná hlídka PČR, jejich podezření potvrdil. A „něco podobného“ řídilo i třetí vozidlo, taktéž přes zákaz řízení. Všichni tři byli, pro podezření ze spáchání trestného činu, předáni republikovým policistům.

A jeden smolař nakonec. Z jednoho z OD vynesl bez placení alkohol v řádech tisíců a dal se ihned na útěk. Jenže si ho všiml operátor MKDS, který zrovna prováděl kontrolu okolí. A protože kdokoliv opouštějící prodejnu ve spěchu je vždy podezřelý, tak se na něj zaměřil. Vzápětí byla na linku 156 krádež oznámena. To už strážníci přesně věděli, kde si mají zloděje „vyzvednout“.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.