V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Tři plus čtyři

BŘECLAV (17.12.2021) – Strážníci mají i v tomto období plné ruce práce. V rozmezí několika málo dnů zastavili tři podezřelé posádky motorových vozidel.

To první řídil cizinec bez dokladů a „pod vlivem“. V druhém seděl za volantem mladík bez řidičáku, který měl do plnoletosti ještě hodně daleko, a v součinnosti s cizineckou policií zamezili v další jízdě vozidlu s migranty.

Navýšil se i počet výjezdů, u kterých bylo třeba poskytnout první pomoc a přivolat záchranku.

V odpoledních hodinách vyjeli strážníci na pomoc muži, který zkolaboval přímo na ulici nedaleko nádraží. Byl v bezvědomí, navíc silně podchlazený. Další dva výjezdy byly k seniorkám. Ta první si způsobila zranění pádem a druhé se náhle zhoršil zdravotní stav natolik, že si musela přivolat hlídku S.O.S hodinkami. Pomoc strážníků však potřebovala i mladá žena, která se ocitla bez domova, bez peněz a bez léků, které nutně potřebovala. Hlídka zajistila, co bylo v dané chvíli potřeba a zároveň jí předala kontakt na sociální pracovníky, kteří jí mohou v její situaci pomoci.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.