V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Pít, spát, milovat

BŘECLAV (9.12.2021) – Návštěva kina, divadla či výstavy je pro mnohé příjemným kulturním zážitkem. To ale neplatí, když se o umění snaží někteří z místních „umělců“. Důkazem toho jsou "představení“, která strážníci shlédli v uplynulých dnech. Hlavní postavu v nich ztvárnila jim dobře známá „herečka“ s pestrou minulostí.

Nedaleko nádraží nejprve sehrála drama se záchranáři, kteří se jí pokoušeli ošetřit zranění hlavy, které si způsobila „pod vlivem“. Jejich péči odmítala a byla na ně agresivní. Po zklidnění a ošetření byla přemístěna do interiérů záchytky.

O několik dnů později zinscenovala pro jednoho vlastníka bytu přímo pohádkovou tragédii. Ustlala si v „kumbále“, který k bytu patří a usnula. Majitel kupodivu nezkoumal její urozenost a probudit ji polibkem ho nenapadlo. Ale pro jistotu zalarmoval strážníky. Ti ji pro podezření ze spáchání trestného činu osobně seznámili i s obsazením hlídky PČR.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.