V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Další pachatelé trestných činů ustanoveni

BŘECLAV (26.11.2021) – Díky kamerovým záznamům MKDS se kolegům z PČR podařilo ustanovit další pachatele podezřelé z trestných činů.

Jedním z nich byl „umělec“, který sprejem „vylepšil" autobusovou zastávku u sídliště Na Valtické. Do práce se dal před třetí hodinou ranní, vybaven čelovkou, kšiltovkou a invalidním vozíkem...

Další záběry pomohly usvědčit ženu, která před jedním z OD nalezla peněženku s vysokým finančním obnosem a platební kartou. Nález si přisvojila a začala utrácet. Policistům se k činu doznala a díky včasnému zásahu byla zajištěna většina peněz.

A dařilo se i strážníkům. Policistům předali opilého cizího státního příslušníka. Hlídku na sebe upozornil velmi nebezpečnou jízdou. Nejisté „manévry“ za volantem navíc prováděl ve „špičce“ na jedné z nejfrekventovanějších komunikací. Nadýchal přes jednu promile a také byl bez dokladů.

Dalšího „řidiče“, který ignoroval zákaz řízení, si hlídka všimla, když ji míjel v protisměru. Byl zastaven a pro podezření ze spáchání trestného činu, předán PČR. O pár dnů později se situace opakovala. Repetent měl tu drzost sednout si za volant znovu. Po zastavení se ještě snažil vyměnit si místo se spolujezdkyní, avšak neúspěšně. Opět byl předán do péče kolegů z PČR.

L. Rigó

budka roh

budka

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.