V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Nabídka dne

BŘECLAV (29.9.2021) – Uplynulé dny přinesly strážníkům mnoho událostí. Mezi nimi bylo i několik „chuťovek“, ale i ty bylo třeba zpracovat. Některé se nechávají ještě „dojít“, ale většina už je hotová a bylo z nich připraveno několikachodové menu. V nabídce je hned několik druhů „zvěřiny“ řádně prolité alkoholem.

Řidiče, co si myslel, že bude míň vidět, když nebude svítit, odchytli strážníci v brzkých ranních hodinách nedaleko čerpací stanice. Vozidlo řídil, přestože požil. Nadýchal dvě promile.

Někteří si nedají pokoj, ani když jim „přistřihnou křídla“. Jeden takový „pták“ opět vlezl za volant, i když má řízení zakázáno a navíc byl také pod vlivem. Výsledek? Dvě a půl promile.

Hlavním chodem byl „řízek“, co se stavil na městské, nahlásit ztraceného psa. Při odjezdu měl páníček drobné potíže s volantem, proto byl zastaven a přeměřen. Nadýchal tři promile. Všechny tři „chody“ byly předány policistům k další „úpravě“.

A nakonec „flamendr“, jenž se snažil trumfnout stávající břeclavský rekord. Vysoko nasazená laťka se sice zatřásla, avšak překonána nebyla. Výsledná hodnota čtyři a půl promile nestačila. V dalším překonávání mu nejprve zabránili strážníci a po té i záchranáři.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.