V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Když někteří dělají totéž

BŘECLAV (31.8.2021) – V uplynulých dnech řešili strážníci události, ve kterých byly hlavními aktérkami i ženy. K vůli jedné z nich museli bohužel vyjet ještě dvakrát.

Ta „první“ napadla muže v zahrádkářské kolonii. Nejdříve verbálně a poté i fyzicky. Její agresivita byla tak intenzivní, že musel vyhledat lékařské ošetření.

Další divožena napadla v domě sousedku, kterou také musel ošetřit lékař. Agresorku však zloba nepřešla ani po dvou dnech. Když sousedku potkala ve městě, ani zde si vůči ní neodpustila vulgarismy a vyhrožování. Napadená pro jistotu vyklidila pole a vytočila linku 156. Další den, opět notně posilněna alkoholem, se pustila do velké akce. Troufla si na skupinu několika osob odpočívajících na čerpací stanici. I je začala vulgárně napadat a dokonce je ohrožovala lahví. Dotyční si to samozřejmě nenechali líbit. Odzbrojili ji a zalarmovali strážníky.

A v parku se to také mydlilo. „Dva“ si tam pěstmi vyřizovali účty (měl dáti a nedal), a tak byly dlužníkovi ručně „napočítány“ úroky.

L. Rigó

parkbitka

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.