V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Něco o utrhnutém uchu a komu není rady…

BŘECLAV (12.8.2021) - Dennodenním tréninkem si strážníci dokonale vycvičí oko a paměť na obličeje, a proto jim neunikli ani další „dva“ celostátně hledaní, kterých si hlídka všimla při rutinních kontrolách města. A to v rozmezí několika málo dnů. Jednoho po druhém „sbalila“ a předala kolegům z PČR.

Stejně tak dopadl i řidič vozidla. Při řešení běžného přestupku u sebe neměl doklady k řízení. Lustrací vyšlo najevo, že mu byly zabaveny a dotyčný svůj seznam přestupků ještě „zabil“ pozitivním testem na přítomnost OPL. Událost i s „řidičem“ byla samozřejmě předána republikovým policistům.

O pár hodin později seděl za volantem znovu. Hlídka si ho všimla, když ji míjel v protisměru. Byl opět zastaven, omezen na svobodě, předán do péče PČR a opět pozitivně testován na OPL. Tentokrát už to nebude přestupek, ale „trestňák“.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.