V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Nedají si říct II

BŘECLAV (5.8.2021) - Bezpočtukrát zde také bylo potvrzeno, že operátoři „na kamerách“ svou práci umí, a že i když musí sledovat spoustu záběrů, dovedou si vybrat to důležité. A protože nepoučitelných jedinců je spousta, má obsluha kamerového systému spolu se strážníky stále co dělat.

Právě svou snahou o nenápadnost zaujali operátora „exoti“, kteří se v pondělních nočních hodinách procházeli po terminálu IDS. Pravděpodobně bez peněz, bez svědomí a inteligence vůbec. Kameru sice našli, avšak jen jednu z mnoha. Snahou zablokovat jí výhled a maskováním se kapucemi, se operátor mohl potrhat smíchy. Poté se ten „nejstatečnější“ z nich, jal kleštěmi přeštípnout zámek jízdního kola. To se mu naštěstí nepodařilo (slabý nejen na duchu, ale i fyzicky).

Po „odchytu“ se pak hlídce snažil namluvit, že kolo je kamaráda, a protože si dotyčný zapomněl klíče a kolo nutně potřeboval, snažil se jen pomoci. Jeho sci-fi příběh o dobru vyvrátil pravý majitel, který se ke kolu dostavil překvapivě i s klíčem, který do zámku pasoval.

L.Rigó

kolanadr

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.