V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

„Pacient“

BŘECLAV (4.6.2021) – Někteří účastníci událostí vydají svými činy na seriál…

V uplynulých dnech vyjeli strážníci k jednomu z OD, kde se měl nacházet dezorientovaný muž. Ten si hlídce stěžoval na bolest na hrudi a snad měl být i v bezvědomí. Také měl problémy s komunikací. Strážníci sice pojali jisté podezření, ale pro jistotu byla na místo přivolána záchranka. Lékař však krom silné podnapilosti jinou „závadu“ nenašel. Výsledek „dechovky“ nenechal nikoho na pochybách. Něco málo přes tři promile. Dopoledne. Ale to byl teprve rozjezd. Pak už to byla jízda! Doslova.

O několik událostí později, při kontrolní činnosti, hlídka zaregistrovala automobil jízdou připomínající plazícího hada. Po odstavení vozidla překvapení strážníci hleděli do tváře „pacienta“ z parkoviště, který tentokrát nadýchal tři a půl. Do své „péče“ si jej převzali republikoví policisté.

L. Rigó

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.