V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Nevěrník a spáč

BŘECLAV (4.11.2020) – Jak si vyšetřit čas pro své zálety, vymyslel jeden břeclavský „kasanova“. Stávající přítelkyni zavolal, ať mu přinese doklady, protože rozbil výlohu v OD Břeclove. Ta však nenašla ani poškozenou výlohu ani svého milého. V obavě o jeho život, vytočila linku 156 a chtěla znát místo, kde se on i výloha nacházejí. Přestože strážníkům nic podobného hlášeno nebylo, věc neponechali náhodě a jeli na kontrolu. Vše bylo v pořádku. Po pár hodinách narazili i na „pohřešovaného“. Ten byl také bez újmy (zatím). Prý potřeboval na nějaký čas „zabavit“ přítelkyni, aby si mohl nerušeně „užívat“. Pár dní na to byl přistižen při krádeži v prodejně květin…Asi „žehlil“.

Z obavy o svého miláčka volala strážníkům i další žena. Tentokrát šlo o miláčka plechového. Z okna svého bytu viděla, jak na něj kdosi upadl a podezřele se k němu tulil. Strážníci zjistili, že šlo jen o unaveného muže, který po dopadu na vůz, ihned vestoje usnul. Ani jednomu se nic nestalo.

L. Rigó

334514 1

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.