V případě nouze použijte BEZPLATNOU tísňovou telefonní linku MP 156

                                                                                                                                                       

Silvestr, plavec a chlupáč v nouzi

BŘECLAV (2.1.2020) – Se starým rokem jsme se definitivně rozloučili a do toho nového vám milí čtenáři za sebe i mé kolegy přeji to, co člověk potřebuje nejvíc - zdraví, štěstí, lásku, pohodu a klid.

Silvestrovské oslavy v Břeclavi proběhly opět ve znamení bujarých oslav spojených s odpalováním pyrotechniky a alkoholem. Strážníci však naštěstí žádné vážnější incidenty nemuseli řešit. Přesto se nenudili. Ještě před půlnocí vyjeli na pomoc mladistvému, který chtěl do potoka vyprázdnit část zkonzumovaného alkoholu, co už prošel traktem. Bohužel však neodhadl vzdálenost. Hlídka jej vytáhla za pomoci lana, sice nezraněného, ale řádně mokrého a promrzlého. A nebyl jediný, který by bez pomoci dopadl všelijak. Náhodný kolemjdoucí nalezl psa uvězněného v hluboké jámě. Přestože byl chlupáč relativně v pořádku, samota spolu s několikadenním půstem pro něj jistě byla velmi stresující. Oznamovatel ihned zalarmoval strážníky a ti pak kontaktovali majitele, který už mazlíka několik dnů postrádal.

L. Rigó

256127 3

Nepřehlédněte

Městská policie

Město Břeclav

  • Provozovatel Městské policie je Město Břeclav.
  • Městský úřad Břeclav
    nám. T.G.Masaryka 3, 690 81 Břeclav
  • IČ: 00283061, DIČ: CZ00283061
  • Web města
  • Facebook města

Tísňová linka 156

Městská policie Břeclav je orgánem obce, který plní úkoly při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plní také další úkoly podle zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii; plní i další úkoly, pokud to stanoví zvláštní zákon.